فهرست بستن

دکوراسیون پذیرایی

طراحی داخلی

دکوراسیون پذیرایی

لیستی از بهترین و حرفه ای ترین مجری های دکوراسیون پذیرایی در دکورمکور با مشاهده نقد و بررسی ها بهترین کیفیت ، مشاوره و قیمت طراحی  دکوراسیون داخلی در پذیرایی را دریافت کنید

دکوراسیون در پذیرایی چگونه باید باشد؟

دکوراسیون پذیرایی یکی از دکوراسیون های مورد استفاده در محیط خانه است. این بخش از خانه می تواند دارای طراحی های متفاوتی باشد. در واقع طراحی دکوراسیون می تواند خلاقیت و ایده های بسیاری را در بر داشته باشد. طراح با استفاده از بروزترین روش ها و سبک ها می تواند طراحی دکوراسیون را برای شما به راحتی انجام دهد.

دکوراسیون پذیرایی

محیط خانه باید دارای فضایی باشد که در وهله اول آرامش را برای افراد ساکن در آنجا ایجاد کند. از این رو برای اینکه طراحی دکوراسیون پذیرایی در منزل شما بتواند ویژگی های لازم را داشته باشد باید طبق اصولی انجام گیرد. محیط پذیرایی همانطور که از اسم آن پیداست مختص به افرادی است که به صورت مهمان به خانه شما می آیند.

بنابراین اولین اصلی که باید در طراحی پذیرایی به آن توجه کرد ظاهر عالی و جذاب و همچنین کاربرد راحت این فضا است. دکوراسیون پذیرایی باید با استفاده از چیدمان های منظم مبلمان ، یک محیط دلبازی را به وجود بیاورد. اکثر بازشوها باید در این منطقه قرار داده شوند. نور مناسب و طبیعی در این محیط می تواند به طراحی دکوراسیون پذیرایی کمک شایانی کند.

مبل های این قسمت می تواند از انواع مختلف باشد. ولی از آنجایی که محیط پذیرایی رسمی تر است. استفاده از مبلمان سخت مناست تر دیده می شود. رنگ قسمتی از دیوا در این فضا می تواند متفاوت با دیگر فضاها باشد. یا می توان از بافت های مختلفی برای ایجاد این تفاوت استفاده کرد. این نقطه می تواند به عنوان مرکز و یا نقطه عطفی در دکوراسیون پذیرایی شما عنوان شود.

طراحی دکوراسیون پذیرایی و ایده های جالب

دنیای طراحی می تواند بدون محدودیت در استفاده از طرح ها و رنگ ها باشد. از این طریق می توان استعداد ها و یا ایده های نوینی را در طراحی دکوراسیون پذیرایی کشف کرد. به دلیل تکراری نبودن و امکان استفاده از طرح ها و متریال های مختلف در اجرا میتوان گفت که این رشته می تواند دارای سبک ها و انواع مختلفی باشد.

برای این منظور می توان ایده های جالبی را در زمینه دکوراسیون پذیرایی که یکی از فضاهای مهم خانه است، استفاده کرد.

  •   لوستر ها می توانند در اتاق پذیرایی زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کنند. اینها علاوه بر ایجاد زیبایی می توانند روشنایی مناسب را در شب به وجود بیاورند. لوستر ها با توجه به تنوع گسترده ای که دارند در همه فضاها می توانند به درستی استفاده شوند و با نورهای متفاوت فضا را جذاب تر کنند.
  •   انتخاب یک تصویر زمینه مناسب می تواند در اتاق پذیرایی تصوری جسورانه به محیط ببخشد. این طرح می تواند شامل یک قاب عکس بزرگ و خاص باشد و یا یک میز برای جمع آوری کلکسیون جذاب شما در نظر گرفته شود. رنگ مشخصی از دیوار می تواند فضایی را ایجاد کند که چشم را به سمت خود بکشاند. از این رو در طراحی دکوراسیون پذیرایی می تواند ایده ای جالب عنوان شود.
  •   کاغذ دیواری های جدید و برجسته می تواند فرم مورد نظر شما را در دیوارها ایجاد کند و آنها را از سادگی و تکراری بودن درآورد. کاغذ های دیواری می توانند فضایی صمیمی و در عین حال گرم را به محیط خانه شما دهند. این طرح ها می تواند بنا به درخواست شما کلاسیک و یا مدرن باشد.
  •   قرار دادن اشیاء عتیقه و گرانبها در فضای پذیرایی می تواند اهمیت و ارزش این فضا را در ذهن مخاطب بیشتر نشان دهد. افراد با دیدن این وسایل تزیینی زیبا و گران بها ، ناخودآگاه می توانند به سمت آن جذب شوند.
  •   شومینه می تواند به عنوان نقطه عطف طراحی دکوراسیون پذیرایی باشد. می توان این قسمت را با استفاده از رنگی خاص و یا متریال های دیگر برجسته نشان داد. قدرت و زیبایی بصری در این صورت می تواند بیشتر شود.

مشاوره دکوراسیون پذیرایی

بدیهی است که مشاوره در زمینه دکوراسیون پذیرایی می تواند به شما کمک کند که بهترین طرح را انتخاب کنید. می توان گفت که برای مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی می توانید از مشاور های حرفه ای کمک بگیرید. بسیاری از سایت ها و شرکت های طراحی دکوراسیون وجود دارند که به صورت رایگان به شما در طراحی دکوراسیون می توانند کمک کنند.

مشاور می توان بر اساس فضای پذیرایی که در اختیار دارید به شما ایده های جالبی را پیشنهاد دهد. خودتان نیز می توانید با استفاده از کتاب های طراحی دکوراسیون پذیرایی و یا مجلاتی که در این حیطه فعالیت دارند به درک درستی از طراحی برسید.

اگر می خواهید دکوراسیون داخلی خود را به تنهایی انجام دهید حتما باید با نکات طراحی و سبک ها و ایده های مناست در این زمینه آشنایی داشته باشید. اطلاعات شما می تواند خلاقیت ها و ایده های جدیدی را به وجود بیاورد. همیشه نیاز به صرف هزینه های گزاف برای دکوراسیون داخلی نیست و این امر می تواند توسط خود شما نیز به صورت حرفه ای انجام شود.

یکی از سایت های معتبری که می تواند در زمینه طراحی دکوراسیون پذیرایی خود از آن استفاده کنید، سایت دکور مکور نام دارد. با مراجعه به این سایت می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید.

اجرای دکوراسیون در پذیرایی

بعد از طراحی دکوراسیون پذیرایی نوبت به اجرای آن می رسد. هزینه هایی که در اجرای دکوراسیون پذیرایی پیش بینی می شود می تواند در هر فضا و طراحی با یکدیگر متفاوت باشد. در واقع پروسه اجرا زمان بیشتری را ممکن است به خود اختصاص دهد. برای این منظور برنامه زمانی مشخصی برای اجرا در نظر گرفته می شود.

اجرای دکوراسیون در پذیرایی

همچنین زمان دقیق تحویل و قیمت ها نیز در این برنامه قید می شود. کارفرما می تواند از فرآیند اجرا از این طریق با خبر شود. اجرا می تواند توسط یک فرد و یا در پروژه های بزرگتر توسط افراد یک تیم انجام شود. این امر بستگی به نحوه کار و بزرگ بودن پروژه اجرایی دارد.

از آنجایی که دکوراسیون داخلی پذیرایی می تواند زمان کمتری را به خود اختصاص دهد می تواند در مدت کمی اجرای آن انجام شود. شرکت هی مختلفی وجود دارند که می تواند کار اجرا را به درستی و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

بهترین شرکت برای دکوراسیون پذیرایی

شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی در صدد راهی برای جلب علاقه مشتری می باشند. آنها با ایجاد تنوع در ایده های طراحی، مشتری را با توانایی ها و قابلیت های طراحی و اجرای خود روبرو می کنند. مشتری با دیدن این خدمات می تواند به راحتی به حرفه ای بودن این شرکت های دکوراسیون و معماری اعتماد کند.

این شرکت ها ایده های فنی و عملی را به مشتریان ارائه می دهند. زیرا شرکت های دکوراسیون داخلی در زمینه چیدمان و تزیینات داخلی ساختمان فعالیت دارند. به همین منظور نیاز به گرفتن مجوز های مربوط به ساخت و ساز نیست. زیرا این شرکت ها بیشتر بر اساس تجربیات عملی خود اجرا را انجام می دهند. این شرکت ها با انجام مشاوره در زمینه طراحی دکوراسیون و یا اجرا درآمد زایی می کنند.

همچنین بسیاری از این شرکت ها، خود تولید کننده کفپوش و یا مبلمان و وسایل و تجهیزات داخلی خانه هستند، از این رو این روش می تواند برای آنها درآمد بسیاری را به همراه بیاورد. خدمات دیگر این شرکت ها شامل تزئینات مخصوص برای اعیاد و یا جشن های خاص نیز می تواند باشد.

هر کدام از این شرکت ها با داشتن شبکه های اجتماعی می توانند بازاریابی در زمینه دکوراسیون داخلی را نیز انجام دهند و از این طریق مشتری های خود را جذب کنند. استفاده از وب سایت های هر شرکت می تواند خدمات و مشاوره های مورد نیاز را در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین نمونه کارهای شرکت نیز می توان به این طریق بهتر در دسترس مشتری قرار گیرد.

قیمت دکوراسیون در پذیرایی

از آنجایی که اتاق پذیرایی مرکزی است، باید به نظر بیننده دارای جذابیت و نقطه عطف باشد. با توجه به دکورهای مختلف و تزیینات متنوعی که در دکوراسیون پذیرایی استفاده می کنید، قیمت های متنوعی نیز می تواند برای اجرای این دکوراسیون پیش بینی شود.

کسی که اجرا را انجام می دهد علاوه بر هزینه هایی که برای خرید لوازم و مبلمان جدید صرف می کند، باید هزینه دست مزد خود را نیز دریافت کند. به طور کلی هزینه مبله کردن اتاق پذیرایی از 10 هزار دلار می تواند شروع شود و تا 25 هزار دلار پیش بینی شود.

با این وجود ممکن است هزینه ها متفاوت باشد و شما تغییرات اساسی تری را در این فضا اعمال کنید. در این صورت قیمت دکوراسیون پذیرای می تواند بیشتر شود. با این وجود کیفیت وسایل و تجهیزاتی که استفاده می کنید نیز می تواند در قیمت دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی تاثیر گذار باشد.

ممکن است شما از لوکس ترین مبلمان استفاده کنید. به طور حتم هزینه ها می تواند متفاوت باشد. . همچنین ممکن است فرش و یا کاغذ دیواری خاصی را برای قسمتی از دیوارهای اتاق پذیرایی انتخاب کنید. هزینه های کسی که اجرا را نیز بر عهده دارد به صورت ساعتی و یا روزانه پرداخت می شود

اگر طراحی دکوراسیون و اجرا را توسط شرکت های دکوراسیون انجام دهید، به دلیل اینکه کل پروژه در اختیار یک تیم قرار می گیرد می تواند در ایجاد هزینه های کمتر برای شما، بسیار موثر باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *