فهرست بستن

سبک هالیوود گلم ، اسکاندیناوی ، ساحلی

سبک هالیوود گلم، به رخ کشیدن لوکس بودن

اگر شما از جمله کسانی هستید که دوست دارید لوکس بودن طراحی دکوراسیون داخلی خود را به رخ بکشید باید از سبک هالیوود گلم استفاده کنید. این سبک شما را فراتر از لوکس بودن می برد.

در واقع الهام این سبک لوکس بودن بیش از حد است. این سبک برای افرادی که می خواهند در چشم باشند پیشنهاد می شود. در این سبک از برخی از ویژگی های طراحی ویکتوریا دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

مخمل یکی از مهم ترین متریال هایی است که در سبک هالیوود گلم مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های غالب در این سبک رنگ های قرمز، فیروزه ای و بنفش هستند.

سبک اسکاندیناوی

این سبک از جمله سبک های آرامبخش است که تم ملایمی دارد. در این سبک معمولا از رنگ های کاملا ملایم استفاده می شود. طرح متریال های مورد استفاده معمولا ارگانیک، ساده و مدرن است.

در این سبک کاربرد بیش از طراحی و ظاهر مد نظر قرار می گیرد. رنگ سفید و رنگ خاکستری در سبک اسکاندیناوی در دکوراسیون داخلی به عنوان رنگ پایه استفاده شده و سایر رنگ ها مکمل این دو رنگ خنثی می شوند.

این سبک از جمله سبک های شبیه به مینیمال است اما نمی توان این سبک را در دکوراسیون داخلی با سبک میمینال یکی در نظر گرفت و تفاوت های قابل توجهی میان این دو سبک وجود دارد.

سبک دکوراسیون ساحلی

این سبک از آمریکا نشأت گرفته است. در این سبک رنگ های خنثی مورد توجه قرار گرفته است. الهام این سبک دریا و ساحل است به همین جهت رنگ آبی و سفید به وفور در طراحی سبک دکوراسیون ساحلی به چشم می خورد.

چوب از جمله متریال های غالب سبک دکوراسیون ساحلی به شمار می رود. اگر شما از جمله کسانی هستید که می خواهید در محیط خود آرام باشید، این سبک می تواند آرامش فوق العاده را برای شما به همراه داشته باشد.

در نهایت می توانیم بگوییم که سبک های دکوراسیون داخلی تعداد بسیار زیادی دارند و با پیشرفت مد، این سبک ها تغییرات بسیاری را در خود داشته اند. ماهیت برخی از سبک ها کاملا با هم مشابه بوده و تنها تفاوت قابل مشاهده در جزئیات است.

به همین جهت اگر شما از جمله کسانی هستید که سبک ها را با هم اشتباه می گیرید ، نگران نباشید ، گاها سبک ها به اندازه ای شبیه به هم هستند که تنها یک طراح ماهر و زبده می تواند دو سبک کاملا مشابه را تشخیص دهید.

به منظور انتخاب سبک مناسب به جهت دکوراسیون داخلی خانه یا محل کسب و کار خود می توانید از یک طراح دکوراسیون موفق و حرفه ای کمک بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *