فهرست بستن

سبک مینیمالیست ، صنعتی ، سنتی اروپایی دکوراسیون داخلی

سبک مینیمالیست

یکی از سبک های محبوب در استرالیا به شما می رود.  این سبک برخی از اصول سبک مدرن را در بر دارد اما به صورت کلی سبک مدرن را در این دکوراسیون معماری به صورت ساده تر می توانید مشاهده کنید.

در این سبک همه چیز ساده است. در واقع سادگی نقطه برجسته این طرح به شمار می رود. رنگ های به کار رفته در سبک مینیمالیستی دکوراسیون داخلی به صورت کلی رنگ های خنثی یا طبیعی هستند.

هیچ ابهامی در وسایل به کار رفته در استایل مینیمالیستی قابل مشاهده نیست. شما در این استایل طراحی دکوراسیون داخلی به سادگی می توانید خطوط را تشخیص دهید.

سبک صنعتی

همانطور که از نام این سبک مشخص است این سبک به صنعت ارتباط دارد. در واقع سبک صنعتی در طراحی دکوراسیون داخلی برگرفته از یک انبار است. در این سبک معمولا رنگ های تیره مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت کلی نمای معماری داخلی بیانگر احساس صنعت می باشد.

از ویژگی های این سبک می توان به سقف‌های بلند، لامپ های فلزی ، مبلمان پراکنده و گاها چند تابلو یا عکس به جهت روح بخشیدن به فضا اشاره کرد. به صورت کلی متریال مورد استفاده در این سبک طراحی دکوراسیون داخلی چوب و فلز است.

سبک سنتی اروپایی معماری داخلی

این سبک از جمله سبک هایی است که شباهت های بسیاری به سبک کلاسیک دارد. در این سبک همانند سبک کلاسیک از مبلمان مجلل و متعدد استفاده می شود. متریال مورد استفاده قرار گرفته در این سبک به صورت غالب چوب تیره رنگ است.

رنگ های مورد استفاده معمولا غنی و برجسته هستند و در سبک سنتی اروپایی به وفور طرح های پیچیده و زینتی قابل مشاهده است.

مبلمان مورد استفاده قرار گرفته در سبک سنتی اروپایی معماری داخلی معمولا مجلل بوده و از منسوجاتی همچون مخمل، ابریشم و پارچه های دستبافت استفاده می شود. در واقع در این سبک هر اندازه که بافت و طرح متنوع تر باشد، طرح سنتی تر و غنی تر خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *