فهرست بستن

سبک انتقالی ، فرانسوی ، سبک بوهمیان

سبک انتقالی یا ترنزیشنال در طراحی معماری داخلی

این سبک امروزه به عنوان یکی از سبک های بسیار رایج به شمار می رود. علت محبوبیت این سبک ادغام دو سبک سنتی و مدرن است. در واقع در این سبک تعادل قابل لمس است.

در سایر سبک های معماری داخلی معمولا یک عنصر یا یک فلسفه به صورت برجسته مورد استفاده قرار گرفته است اما این سبک با استفاده از هر دو سبک سنتی و مدرن توانسته تعادل و بالانس را ایجاد کند.

در این سبک متریال های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد . اگر بخواهیم با یک مثال متریال های مورد استفاده در سبک انتقالی را شرح دهیم باید بگوییم که در سبک انتقالی می توان از شیشه و فولاد در کنار مبلمان و سرویس خواب مخمل استفاده کرد.

رنگ های مورد استفاده در سبک انتقالی در طراحی معماری داخلی معمولا خنثی بوده و در نهایت طراحی معماری داخلی به این سبک سبب ایجاد آرامش می شود. شما با استفاده از سبک انتقالی در طراحی معماری داخلی خود می توانید هم احساس شیک بودن داشته باشید و هم احساس راحتی.

استایل فرانسوی در معماری داخلی

یکی از استایل های فوق العاده جذاب و پرطرفدار استایل فرانسوی است. در این سبک به وفور از رنگ های گرم استفاده می شود. علاوه بر این سبک در انتخاب مبلمان نیز خاص و منحصر به فرد عمل کرده است.

مبلمان رایج در این سبک مبلمان چوبی با طرح های کهنه کاری ارزنده است. الهام سبک فرانسوی در معماری داخلی خانه های روستایی فرانسه است. رنگ های غالب در سبک فرانسوی زرد، قرمز و طلایی است.

متریال های مورد استفاده در این سبک آجر و سنگ است. به منظور تزئین در معماری داخلی به این سبک از ظروف چینی ارزنده و روتختی های گرانبها استفاده می شود.

سبک بوهمیان یا بوهو، سبک اختصاصی عاشقان مد

اگر شما یکی از افرادی هستید که خاص می پسندند و می خواهند بر پایه مد زندگی کنند ، امتحان این سبک برایتان فوق العاده است. در این سبک بی نظمی به وفور دیده می شود و قوانین خاصی وجود ندارد.

در واقع قانون قالب این سبک هر آن چیزی است که شما می خواهید. شما در این سبک می توانید هرقدر که می خواهید مبلمان به دکوراسیون داخلی خود اضافه کنید.

شما در این سبک می توانید با بهم ریختگی محیط خانه و صحنه ای پر از کوسن و باش رو به رو شوید. شاید هم در این سبک شما یک فرش ارزنده را در میان مبلمان مدرن مشاهده کنید. این سبک هیچ محدودیتی ندارد و همان چیزی است که هر کسی می خواهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *